İncelikle Yaşlanmak

İncelikle Yaşlanmak;

Yaşlanma sürecini bilinçli bir şekilde geçiren insanların, güzelliklerinden ve masum ifadelerinden en ufak bir kayıp yaşamadıklarına tanık olabilirsiniz.

Yaşlanmak hepimizin bilinçaltında veya direkt olarak korktuğu konular arasındadır. Düşünsek de, düşünmesek de insanlar her çağda yaşlanmaktan ürkmüşlerdir. Kişi yaşlandıkça doğanın dengesine uygun olarak, ister istemez bir takim bedensel ve ruhsal değişimlere uğrar. Aynaya baktığında ise karşısındaki insanı tanımakta zorlanmaktadır. Alnında kırışıklıklar, sarkmış bir cilt ile kadın ya da erkek durumdan hoşnut olmamaktadır.  Oysa yaşlanmak güzeldir, ama sağlıkla ve incelikle yaşlanmak güzeldir.

Sol tarafta Madonna'nın 1979 yılındaki hali ile sağ tarafta yaklaşık 30 yıl sonraki halini karşı karşıya getirebilirsiniz.
Çoğu insanın hayal edemeyeceği düzeyde beslenme, egzersiz ve cilt bakımına önem veren, Madonna bu formu fazlası ile hakediyor. Bu düzeninden birini aksatsaydı bunu kesinlikle fark edebilirdik. Cildinize iyi bakmanız, zamanın teninizde bıraktığı pozitif etkileri ortaya çıkarmanızda yardımcı olur.Gençlik yıllarınıza geri dönmek, sağlıkla parlayan aydınlanmış, pürüzsüz ve yumuşak cilt için Pİ System’i bakım ritüeli haline getirin !

Pİ System Nedir?
Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitesi bozulmaktadır. Kollajen ve elastin lifler parçalanır ve vücudun kendi hyaluronik asit miktarı ve işlevi değişir. Cilt daha mat, kuru daha kuru görünür ve elastikiyeti azalır.
Pİ SYSTEM, biorevitalizasyonda klinik olarak kanıtlanmış, yepyeni ve üstün bir yaklaşımdır. Bu protokol ile cilt yapısı güçlenir, cilt sıkılaşır ve azalan nem dengesi düzene girer.
Pİ System, vücudun doğla elemanları olan polinükleoditler ve hyaluronik asit moleküllerinin bir arada kullanılmış prensibine dayanmaktadır. Mastelli Bio – Pharmaceuital tarafından geliştirilmiş patently bir teknolojidir.

Ayrıca Pİ System cilt kalitesinde dereceli olarak iyileşme sağlar !
Bu protokol, yapılan her seansta cilt yapısının güçlendirerek  cildin elastikiyet ve sıkılığını arttırır. Fibroblastların trofizmini arttırır ve UVB ‘ye bağlı olarak gelişen radyasyon hasarını engeller.
Cildin / fibroblastların fizyolojik revitalizasyonunu sağlar. Bu sayede sağlıklı görünen, pürüzsüz ve daha aydınlık bir cilt ortaya çıkar. Cilde yepyeni bir enerji ve ışıltı kazandırılır.

Klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar !

8 yıl boyunca yapılan klinik deneyimler sonucunda bu protokolün, yüz, boyun, dekolte ve ellerde, cilt distrofisinde ve cilt yapılandırılmasında mükemmel sonuçlar ve hasta memnuniyeti sağladığı görülmüştür.