Somon DNA Aşısı Pİ System Göz Çevresi Yapılandırması

Göz bölgesi görünüşümüzü en fazla etkileyen bölge olmasının yanı sıra dünyada en çok sorun yaşanan bölge olmasıyla da dikkat çekmektedir. Kırışıklıklar, ince çizgiler ve koyu halkalar genellikle genetik ve yaşa bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Yaş ilerledikçe kemik yapısı değiştiğinden gözaltı bölgesinde sorunlar artar.
Bu sorunlar 20’li yaşların sonuna doğru ortaya çıkmaya başlar. Yaşlanmayı durdurmak mümkün değildir ancak yavaşlatmak ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak mümkündür. Bunu kozmetik ürünlerle yapmaya çalışmak ise yeterli olmayacaktır.
Somon DNA Aşısı Pİ System Göz Çevresi Yapılandırma tedavisi son dönemde başvurulan en yaygın ve etkili yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.
Peki Somon DNA Aşısı Çevresi Yapılandırmada Neden Etkilidir?
Yapılan klinik araştırmalarda uygulamanın göz çevresinde etkin sonuçlar elde ettiği kanıtlanmıştır.
  • Somon DNA molekülleri ile gözaltı morlukları azaltır ve koyu halkaları giderir,
  • Gözaltındaki şişlikleri yok eder,
  • Göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıkları açar,
  • Gözaltı aydınlatılmasında son derece etkilidir.

Doktor tarafından yapılan Somon DNA Aşısı Pİ System’in, 3 seans uygulanması öngörülür. Tedavi aralığı cilt tipine göre değişkenlik gösterir ve
7-15 gün aralığındadır. Yapılan ilk seansta değişim fark edilir. Seanslar tamamlandığında ise günden güne artan bir yenilenme görülür. Etkinliği artırmak için her üç ayda bir yeni bir seans daha yapılması önerilmektedir.  
Göz çevresindeki yapının güçlendirilmesiyle ortaya çıkan aydınlanma tatmin edicidir. Uygulamada hasta memnuniyeti esas alınmıştır.
Klinik olarak kanıtlanmış bu yöntemin alerjik etkisi çok azdır. Bunun sebebi içeriği Somon DNA moleküllerinin saflaştırma derecesidir. 
Somon DNA Aşısı Pİ System Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayın >>> 

Somon DNA Aşısı Pİ System Uygulama Noktalarını Öğrenmek için Tıklayın >>>