Temiz ve Sağlıklı Bir Cilt İçin


Cildi temiz tutmak yağ, kir ve makyajı temizleyip cildin nefes almasına olanak tanımak için önemlidir. Temizlenmeyen cilt zamanla cilt yüzeyinde çeşitli sorunlarla kendini gösterir. Tıkanan gözenekler siyah nokta ve sivilce oluşmasına sebep olur. Bu olumsuzluklar cildin zamanla daha da hasar görmesine ve yaşlanma sürecinin hızlanmasına etki eder.

Temizleyicilerin hem cildi derinlemesine temizlemesi hem de yaşlanmaya karşı cilt yapısını güçlendirmesi gerekir. Bu etkiyi alabilmek için ürünlerin düzenli kullanımı şarttır.

Renovasy Cleansing Gel, cilde parlaklık ve tazelik kazandırır. Cildin kir, makyaj ve yağdan arındırarak derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Ürün, göz makyajını dahi temizleyebilecek kadar hassas bir yapıdadır. Bu sebeple göz makyajınızı da güvenle temizlemenize olanak sağlar.

Renovasy Cleansing Gel içeriğinde bulundurduğu peptidler sayesinde cilt yapısında zamanla azalan kollajen, hyaluronik asit, elastin lifler yerine konur.
Yaşlanmanın ortaya çıkmasına sebep olan bu maddelerin kaybının önlenmesi ile bu sürecin yavaşlatılması sağlanır.

Ürünü düzenli kullanan kişilerde memnuniyet sağlar. Daha genç görünmeye ve daha iyi hissetmeye yardımcı olur.

Hem kadın hem de erkeklerin kullanımı için idealdir.Renovasy Cleansing Gel ürününü satın almak için tıklayın >>> http://shop.optimusmedikal.com/Cleansing-Gel,PR-5.html