ERKEKLERDE GENÇLİK İÇİN Pİ System’e Yöneliyor!Kadınların yaşlanma karşıtı uygulamalarda ilk tercihi haline gelen Somon DNA Aşısı Pİ System’i erkeklerde keşfetti!

Saç dökülmesinden, yaşlanmaya bağlı gelişen tüm olumsuzlukların tedavisine kadar bir çok alanda etkin olan bu sistem erkek bakımında vazgeçilmez bir paçası haline geldi.

Somon DNA Aşısı Pİ System’in sonuçları ve etkinliği memnun edici olduğundan son dönemde popülerliğini arttırmıştır. 4 seans yapılması önerilen bu sistemde seans aralıkları bir hafta ya da on beş gün olarak cildin ihtiyacına bağlı belirlenir. Sistem doktor tarafından deri altına enjektör yardımıyla uygulanır. Uygulamanın ilk seansından itibaren cildin nem dengesi düzene girer, cilt parlamaya ve sağlığına kavuşur. Cilt iyileşmesi kademeli olarak artar ve etkinliğini yıl boyunca sürdürür.
Sistem  sadece yüze değil boyun ve el gibi yaşlanmanın fark edileceği diğer alanlarda da aynı etkinliğini göstermektedir. Bu sayede kişiler 10 yaş daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşmaktadır.

Peki Pİ System ile Neler Yapılabilir?

-       Hormonal Saç Dökülmesi
-       Gözaltı Aydınlatma ve Yapılandırma
-       Kırısıklık / Leke Tedavisi
-       Akne Skar Tedavisi
-       Cilt Yapılandırma
-       Nem Desteği / Elastikiyet Tedavisi


Somon DNA Aşısı Pİ System uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi ve uygulama noktaları için tıklayın >>> www.somondnaasisi.com